2 medale Mistrzostw Polski w Nordic Walking wywalczyli instruktorzy Jest Lepiej

Post z dnia 2019-08-16

Podczas organizowanych w Osielsku koło Bydgoszczy zawodów Michał Zarębski i Agnieszka Paprotna- instruktorzy i fizjoterapeuci Jest Lepiej wywalczyli odpowiednio złoty i srebrny medal.

10 sierpnia odbyły się już poraz kolejny zawody rangi Mistrzostw Polski, na które zjechała się czołówka zawodników z całego kraju. Na stadionie GOSIR w Żołędowie pojawiła się 30-sto osobowa grupa Nordic Team Częstochowa, a wśród nich nasi instruktorzy: Ewa Dusiel, która była 4 na dystansie 10km w kat.K50, Jarek Pietrzyk był 5-ty na tym samym dystansie w kat. M30, Marek Czakiert był sędzią zawodów. Natomiast na najwyższym stopniu podium na dystansie 5-ciu kilometrów w kat. M30 stanął Michał Zarębski, a w półmaratonie srebrną medalistką w kat. K30 została Agnieszka Paprotna. Całe zawody były bardzo udane, Nordic Team Częstochowa wywiózł z Osielska aż 8 krążków! Gratulujemy! fot. Daniel Wojtasiński