Za nami 2-ga edycja Częstochowskiego Biegu Niepodległości


Post z dnia 2019-11-1511 listopada punktualnie o godzinie 11:11 w Parku Lisiniec wystartował bieg upamietniający 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na starcie stanęło w tym roku 332 biegaczy, ktorzy rywalizowali na dystansie 5 kilometrów. Zainteresowanie było bardzo duże, ale ograniczeni miejscem postanowiliśmy zmiejszyć liczbę startujących. Park Lisiniec sprawdził się świetnie jeżeli chodzi o zaplecze biegu, ale też zapytani biegacze z zadowoleniem wyrażali się o trasie, którą pokonali. 

Linię mety jako pierwszy przekroczył Grzegorz Kuroń, druga na mecie i pierwsza kobieta to trenerka Jest Lepiej Run Team Sylwia Ślęzak! Drugi w ketegori mężczyzn był Mateusz Całek (SPbikes.pl PacaTherapy.com Jastrząb), a trzeci Mateusz Ojrzyński z Górek, wsród pań druga była Aneta Świtaj (Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa, Częstochowa), a trzecia Agnieszka Czyżewska z Częstochowy.

Po raz drugi, mimo wielu przeciwności udało się!!! Dopisali biegacze, pogoda, pomogli sponsorzy, których lista jest bardzo długa! Dlatego juz zaczynamy planować... 3. Częstochowski Bieg Niepodległości