Pigułka Szczęscia – uniknij bólu fizycznego i wejdź na wyższy poziom swojego zdrowia i rozwoju.

Pigułka szczęścia

Na bazie kilkunastu lat doświadczeń w terapii pacjentów w moim gabinecie – postanowiłem zebrać w całość tematykę, z którą pacjenci się zmagają i z czym zmaga się poniekąd każdy z nas. Kiedy nasza relacja pacjent-terapeuta wchodzi na wyższy poziom, często ból fizyczny jest tylko tym, który objawił się na zewnątrz i niejako wypłynął na wierzch. Pod “spodem” kryje się u drugiego człowieka o wiele więcej.
Uwielbiam patrzeć na pacjenta wielowymiarowo, holistycznie stąd stworzyłem swoją Pigułkę Szczęścia💊, bo wiem że fizyczność to tylko pierwsza warstwa, która i tak składa się z kilku kolejnych! Warto spojrzeć na swoje zdrowie o wiele szerzej i do tego zachęcam moich klientów – bo zdrowie to składowa wielu czynników!

Kontynuując odsyłamy także do #2 odcinka z serii Pigułka szczęścia w którym Michał opowie o bólu emocjonalnym a także jak zwiększyć swój poziom szczęścia. 

Zapisz się na newsletter

bądź na bieżąco z nowościami w Jest Lepiej oraz otrzymuj specjalne rabaty i wcześniejszy dostęp do ofert specjalnych [popup_cookie expires="1 month"]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [DANE KONTAKTOWE FIRMY].