NASZ ZESPÓŁ

W naszym Centrum Fizjoterapii i Sportu czekają na Ciebie...

JESTEŚMY GRUPĄ PASJONATÓW KTÓRZY UWIELBIAJĄ DZIAŁAĆ I POMAGAĆ! ŻYJEMY KTYWNIE #BOTAKJESTLEPIEJ

Michał Zarębski

Pomysłodawca i założyciel Jest Lepiej, fizjoterapeuta, sportowiec i promotor zdrowego trybu życia

Przedsiębiorczy fizjoterapeuta, promotor zdrowego i aktywnego trybu życia. Szkoleniowiec, trener, organizator imprez sportowych. Absolwent Fizjoterapii AWF we Wrocławiu, uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu fizjoterapii, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego.  Aktywny sportowiec, maratończyk,miłośnik nordic-walking, biegania, pływania i morsowania. Mistrz Polski Instruktorów Nordic-Walking oraz Mistrz Polski wśród zawodników, zdobywca Pucharu Polski. Organizator i dyrektor Częstochowskiego Biegu Niepodległości, Biegu Bitwy pod Mokrą i Otwartych Mistrzostw Częstochowy Nordic-Walking.

Aktualnie w trakcie studiów Terapii Czaszkowo-Krzyżowej.

Prywatnie człowiek o niezłomnej wierze w ludzi, szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci. Uwielbiam słowo „holistyka” – ponieważ doświadczenie w pracy z pacjentem nauczyło mnie, że bez holistycznego podejścia do drugiego człowieka nie ma skutecznej terapii – łączę techniki z zakresu ciała, ducha i umysłu.

Marta Szałankiewicz-Dobosz

Mgr fizjoterapii, dyplomowana masażystka

Zawsze spokojna i wnikliwa analiza problemu z którym trzeba się zmierzyć u młodego pacjenta – to Marta w ogromnym skrócie! Zawsze wyrozumiała dla swoich młodych pacjentów!

Od najmłodszych lat na pytanie kim chcesz zostać w przyszłości? Odpowiadałam,  nauczycielem wychowania fizycznego. Gdy nadszedł moment wyboru studiów moje preferencje nie uległy zmianie. Postanowiłam połączyć jednak sport i chęć pomocy ludziom wybierając kierunek fizjoterapii. Najbliższe jednak memu sercu są dzieciaki. Praca z nimi  dostarcza wiele pozytywnej  energii ale jednocześnie uczy pokory. Mottem życiowym które często  powtarzam są słowa Tissota: „Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa, ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu.”

Agnieszka Paprotna

mgr fizjoterapii, Instruktor nordic walking

Nasza „social ninja Jest Lepiej”! Zawsze gotowa do działania, nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia! „Ogarnie” każdy temat – zawsze mogę na nią liczyć! Rozrusza największą grupę dzieciaków , po czym z głową na karku i ze spokojem poprowadzi fizjoterapię jeden na jeden!

W 2005 ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po studiach odbyłam jeszcze wiele  kursów, ale najbardziej satysfakcjonującym był kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, po którym w krótkim czasie zaczęłąm pracować z dziećmi, jako instruktor zajęć fitnessowo-tanecznych oraz instruktor gimnastyki ogólnorozwojowej. W tym czasie pojawił się też nordic walking, który zafascynował mnie od samego początku, dlatego szybko pojawił się pomysł uzyskania kwalifikacji i praca jako instruktor.

Praca z przedszkolakami daje wielką satysfakcję, ale dużą przyjemność sprawia mi również praca z seniorami. Uwielbiam sport i wszelkie formy aktywnego spędzania czasu.  Rodzice są ostatnimi czasy coraz bardziej świadomi, jeżeli chodzi o aktywność fizyczną swoich dzieci, a sport, ruch i profilaktyka chorób w grupie osób 60+ jeszcze nie jest tak oczywistością w naszym społeczeństwie – dlatego chciałabym to zmieniać. Marzą mi się, tak jak w krajach zachodnich, ulice pełne aktywnych, uśmiechniętych dojrzałych ludzi!

Wojciech Smoleń

Trener przygotowania motorycznego, organizator

Lata lecą, a tu pojawiła się nieco młodsza energia w naszej ekipie . Wojtek wnosi dużo optymizmu. Zawsze zaangażowany, chętny do pomocy i działania. Najczęściej zajmuje się u nas treningiem motorycznym – odchudzając, poprawiając wzorce motoryczne – zarówno u sportowców jak i naszych najmłodszych podopiecznych. Oprócz tego dba o naszą stronę www, aby nie straciła na aktualności.

Przygodę ze sportem rozpocząłem jako dzieciak. Od najmłodszych lat uprawiałem różnorakie formy aktywności fizycznej by  w końcu ukończyć studia na kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym im Jana Długosza w Częstochowie. Obecnie jestem studentem Fizjoterapii która pozostaję moją pasją od wielu lat. Miłośnik sportów siłowych, przygotowania motorycznego w sporcie oraz wspinaczki. Prywatnie urodzony optymista, z ogromną wiarą w ludzi. 

W zajęciach plenerowych oraz imprezach sportowych

działają z Nami...

Marcin Krakowian

Wiceprezes Fundacji Jest Lepiej, Kierownik Wolontariatu Sportowego

Głowa pełna pomysłów! Wiceprezes naszej Fundacji i siła napędowa każdej dużej imprezy przez nas organizowanej ! Promotor marki na całego ! Zaraża optymizmem! Człowiek “wyposażony” w ogromna ilość empatii! Uwielbia pomagać! W Jest Lepiej oprócz imprez , jego aktualnym celem jest stworzenie wolontariatu z prawdziwego zdarzenia !

Paweł Stępnięwski

Członek Rady Fundacji Jest Lepiej, organizator

Żadnej pracy się nie boi! Nasz przewodnik PTTK. Swoim specyficznym poczuciem humoru, wnosi do ekipy wiele emocji ! Jak już się pojawi do pomocy  przy imprezie to nawet w niedzielne poranki działa jak przecinak 😉 !

Jestem miłośnikiem biegania, nordic walking, chodzenia po górach, historii oraz książek nt. himalaizmu. Na co dzień pracuje jako reporter radiowy, a od kilkunastu tygodni szkolę się również na przewodnika PTTK po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jestem członkiem naszej sekcji biegowej Jest Lepiej Run Team oraz zawodnikiem Viking Nordic Team Częstochowa. Zajmuję się w Jest Lepiej różnymi rzeczami, od prowadzenia imprez po robienie zdjęć. W przyszłości, po zdaniu egzaminu przewodnickiego będę naczelnym “oprowadzaczem”  Jest lepiej po naszym pięknym regionie wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej.

Sylwia Ślęzak

Trener sekcji biegowej

Sylwia pomimo młodego wieku ma juz ogromne doświadczenie w treningu biegowym o czym świadczą jej wysokie osiągnięcia sportowe! Bardzo się cieszę ze mamy tak profesjonalnego trenera w naszej ekipie niebieskiego kciuka! Pod bacznym okiem Sylwii na naszych pozytywnych treningach, formę buduję coraz liczniejsza grupa biegaczy/amatorów na różnym poziomie zaawansowania, by później z sukcesami świętować na mecie w barwach naszej ekipy biegowej Jest Lepiej Run Team!

Jestem studentką kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie. Na co dzień trenuję bieganie. Mogę się pochwalić 16 medalami Mistrzostw Polski na dystansach od 3000m do 10.000m (w różnych kategoriach wiekowych).

Jarek Pietrzyk

Instruktor nordic-walking, kierownik biura zawodów

Dokładna analiza każdej sytuacji i zawsze cenne spostrzeżenia – czasem w imię sentencji „pięknie się różnić „. Nasz instruktor nordic-walking i organizator eventów – od kilku lat zawsze odpowiedzialny za perfekcyjnie działające biuro zawodów podczas naszych imprez. Często wspiera nas również graficznie

Sport i turystyka górska towarzyszą mi od dziecka. Pasjonat kolarstwa szosowego i narciarstwa klasycznego. Niepoprawny optymista, miłośnik wina, włoskiej kuchni oraz kina europejskiego. W Nordic Walking zakochany od pierwszego marszu w 2014 roku. Maratończyk, Mistrz Polski, Zdobywca Pucharu Polski i V-ce Mistrz Europy na dystansie 21,1 kim.

Marek Czakiert

Instruktor nordic walking

Certyfikowany sędzia nordic-walking i instruktor nordic-walking z mottem” prawidłowa technika ponad wszystko”! Podobnie jak Marta Patocka ogromne przeobrażenie stylu życia! Teraz nie wyobraża sobie funkcjonować w bezruchu …! Potrafi zarażać ruchem i optymizmem ! 

Marek jest naszym czwartym instruktorem nordic-walking, ale także certyfikowanym sędzią, którego już nie raz spotkaliście na zawodach w Częstochowie i w całej Polsce nordicowej ! Marek jest przedsiębiorcą i osobą, która udawadnia, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć przygodę ze sportem!!

Poznajcie człowieka, którego hasłem przewodnim jest “prawidłowa technika ponad wszystko”!

Marta Patocka

Instruktor nordic-walking

Wulkan energii, ogromny optymizm i chęć  do działania! Świetny promotor marki -gdzie pójdzie tam wszyscy usłyszą o Jest Lepiej ! Jest najlepszym przykładem, że chcieć to móc ! Przez ostatnie 4 lata dokonała gigantycznej metamorfozy – z osoby otyłej i nieruchliwej do szczupłej , kochającej aktywność fizyczną – stąd idealnie wkomponowała się w nasz zespół!

Na co dzień urzędnik stanu cywilnego, z zamiłowania jestem sportowcem. Uważam, że chcieć to móc i stąd moja ogromna metamorfoza – od osoby otyłej do wysportowanej i nie bojącej się wyzwań! Na zawodach pokonuję półmaratońskie dystanse np.12 etapów Gliwickiej Prowokacji Parkowej. Jestem też nordicową maratonką i ultramaratonką! 

Ewelina Suriak

Instruktor nordic-walking

Chętna i zaangażowana. Wkręcił ją mocno nordic-walking, a co najważniejsze potrafi go w zrozumiały i celny sposób przekazać podczas naszych treningów podopiecznym.

Moją przygodę z Nordic Walking zaczęłam w maju 2016 roku. Nigdy nie sądziłam że ta forma rekreacji do łatwych nie należy ale udało się ją opanować. To wszystko zaczęło się dzięki Jest Lepiej i darmowych treningów. W sierpniu 2016 roku wystartowałam w swoich pierwszych zawodach i było to ekstra przeżyciem. Niesamowity doping grupy fantastycznych ludzi dawał dużo siły i zadowolenia. Marzyłam aby kiedyś zostać instruktorem i móc swoim doświadczeniem i pasją dzielić się z innymi, udało się spełnić w 2018 roku. Stwierdziłam ze trzeba iść za ciosem i dalej się rozwijać w tym kierunku. W sierpniu 2018 zostałam również sędzią nordic walking. Uwielbiam się dzielić swoją pasją ze wszystkimi ludźmi, cieszę się że mogę dawać swą pozytywną energię innym.

Ewa Dusiel

Instruktor nordic-walking

Jest przykładem, że na podjęcie aktywności ruchowej zawsze jest czas niezależnie od okoliczności. Na dodatek można się w tym temacie rozwijać i poszerzać swoją wiedzę nie mając za sobą doświadczenia w dziedzinie sportowej!

Moja przygoda z Nordic Walking rozpoczęła się 8 lat temu. Technikę doskonaliłam pod czujnym okiem Michała Zarębskiego. Swoją pasje do kijów postanowiłam rozwijać i od 3 lat jestem instruktorem nordic walking. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę jak i doświadczenie w pracy i innymi ludźmi. 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

bądź na bieżąco z nowościami w Jest Lepiej oraz otrzymuj specjalne rabaty i wcześniejszy dostęp do ofert specjalnych [popup_cookie expires="1 month"]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [DANE KONTAKTOWE FIRMY].