REFERENCJE

Fundacja Cemex Budujemy Przyszłość

Współpracujemy z JEST LEPIEJ Michał Zarębski od 7 lat przy okazji organizacji treningów Akademii Nordic Walking Cementowni Warta S.A. Sponsorowane przez Cementownię Warta S.A. szkolenia z Nordic Walking były zawsze wysoko oceniane przez uczestników, a ich najmocniejszą stroną są wykładowcy i trenerzy z grupy JEST LEPIEJ, których cenimy za fachowość, profesjonalizm oraz pasję z jaką podchodzą do prowadzonych przez siebie spotkań..

Fundacja Cemex Budujemy Przyszłość

Z firmą JEST LEPIEJ Michał Zarębski nawiązaliśmy współpracę przy okazji organizacji treningów Nordic Walking i zajęć ogólnorozwojowo-korekcyjnych dla mieszkańców i mieszkanek Gminy Kłomnice w wieku senioralnym.
Trenerzy i instruktorzy Jest Lepiej odpowiedzialni byli za przeprowadzenie zajęć sportowych i popularyzację zdrowego stylu życia wśród uczestników i uczestniczek zajęć. Trenerzy i instruktorzy wykazali się profesjonalizmem, szeroką wiedzą na temat ludzkiego ciała i wzorową organizacją zajęć. Miedzy innymi właśnie dzięki zaangażowaniu trenerów zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników.Mając na uwadze powyższe, możemy zdecydowanie polecić firmę JEST LEPIEJ Michał Zarębski jako wiarygodnego Partnera przy realizacji podobnych przedsięwzięć.

Miejskie Przedszkole nr 11 w Częstochowie

Od 5 lat współpracujemy z firmą Jest Lepiej, która prowadzi dla naszych przedszkolaków zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej ! Cenimy Jest Lepiej za ich fachowość fizjoterapeutyczną i zamiłowania z jakim pokazują podopiecznym aktywność fizyczną.

Stowarzyszenie Pozytywnie Aktywni

Pragniemy potwierdzić, że Fundacja Jest Lepiej od trzech lat wspiera nas w organizacji Pozytywnego Biegu Przełajowego z pasją i zaangażowaniem przygotowywując startującycch w zawodach zawodników w kategorii Nordic Walking na dystansie 5 km. Warto podkreślić profesjonalizm instruktorów Fundacji w prowadzeniu treningów.