Za nami 2-ga edycja Częstochowskiego Biegu Niepodległości

11 listopada punktualnie o godzinie 11:11 w Parku Lisiniec wystartował bieg upamietniający 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na starcie stanęło w tym roku 332 biegaczy, ktorzy rywalizowali na dystansie 5 kilometrów. Zainteresowanie było bardzo duże, ale ograniczeni miejscem postanowiliśmy zmiejszyć liczbę startujących. Park Lisiniec sprawdził się świetnie jeżeli chodzi o zaplecze biegu, ale też zapytani biegacze z zadowoleniem wyrażali się o trasie, którą pokonali.

Linię mety jako pierwszy przekroczył Grzegorz Kuroń, druga na mecie i pierwsza kobieta to trenerka Jest Lepiej Run Team Sylwia Ślęzak! Drugi w ketegori mężczyzn był Mateusz Całek (SPbikes.pl PacaTherapy.com Jastrząb), a trzeci Mateusz Ojrzyński z Górek, wsród pań druga była Aneta Świtaj (Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa, Częstochowa), a trzecia Agnieszka Czyżewska z Częstochowy.

Po raz drugi, mimo wielu przeciwności udało się!!! Dopisali biegacze, pogoda, pomogli sponsorzy, których lista jest bardzo długa! Dlatego juz zaczynamy planować… 3. Częstochowski Bieg Niepodległości

Zapisz się na newsletter

bądź na bieżąco z nowościami w Jest Lepiej oraz otrzymuj specjalne rabaty i wcześniejszy dostęp do ofert specjalnych [popup_cookie expires="1 month"]

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [DANE KONTAKTOWE FIRMY].