Zapraszamy Was gorąco do naszego Centrum na niesamowite warsztaty, które w dniach 1-3 grudnia poprowadzi dla nas Arkadiusz Hezler.

Zapraszamy Was gorąco do naszego Centrum na niesamowite warsztaty, które w dniach 1-3 grudnia poprowadzi dla nas Arkadiusz Hezler. Arek w swojej pracy wykorzystuje praktyki tantryczne, które rozwijał u wielu cenionych nauczycieli z Polski i ze świata. Narzędziami jego pracy są oddech, medytacja i rytualizm oraz praca z ciałem.
Na warsztatach, które dla Was poprowadzi, podzieli się wiedzą i doświadczeniem ze swojej ścieżki rozwoju osobistego.
Jeżeli, tak jak my, jesteście ciekawi co dla nas przygotował, zachęcamy do zapoznania się z treścią wydarzenia, które znajdziecie w linku poniżej.
Więcej informacji o naszym prowadzącym znajdziecie na stronie arkadiuszhezler.pl
Plan warsztatów:
1 grudnia – piątek
Krąg Kobiet i Mężczyzn – Obecność i Połączenie
Spotkanie w Kręgu jest wspaniałą okazją, by przyjrzeć się sobie w oczach innych i przenieść perspektywę na to, co jest w nas samych, zwrócić uwagę na emocje, które nam towarzyszą podczas trwania kręgu, ale też na te emocje, które do kręgu są wnoszone.
Zapraszamy osoby niezależnie od wieku i płci.
2 grudnia – sobota
NeoTantra – Medytacja Dotyk Oddech
Warsztaty wprowadzają w podstawowe elementy praktyk tj.: zawiązywanie kręgu, poruszanie energii w ciele, oddech, podstawy czakr. Dodatkowo pozwalają odkryć dynamiki brania i dawania, które pozwolą Wam świadomiej budować fizyczny kontakt z partnerem. Otworzycie się na zmysły, aby pobudzić intuicję. Bezpiecznie zbliżycie się do trudnych obszarów z którymi będziemy pracować poprzez ciało i oddech.
3 grudnia – niedziela
Świadomość i Bezpieczeństwo – Przyjemność w Opuszczaniu Kontroli
Autorskie warsztaty na których lina i oddech to narzędzia do zatrzymania się czasie i przestrzeni. Pozwoli to na pracę z kontrolą, zaufaniem i poddaniem się doświadczeniu w bezpieczeństwie. Będzie to wspaniała okazja, aby wykorzystując zasady dawania i przyzwalania, obopólnej zgody wejść w doświadczenie krępowania ciała za pomocą lin.
Zainteresowały Cię nasze warsztaty? Uważasz je za wartościowe? Polub wydarzenie, kliknij „jestem zainteresowany” i podaj dalej! 🙂
Uwaga! Dla osób, które wezmą udział w dwóch wydarzeniach (sobota-niedziela), zniżka 100zł na drugi warsztat.
Do zobaczenia w Jest Lepiej!